Вхід

!!!

В Черкаському на Дніпропетровщині відкрили меморіал загиблим воїнам 93-ї бригади

ьогодні, 7 жовтня відбулась церемонія відкриття меморіалу загиблим бійцям 93-ї окремої механізованої бригади та 20-го окремого мотопіхотного батальйону.

http://www.ukrmilitary.com/2017/10/memorial-93ombr.html

(Детальніше)
!!!

Карлівських призовників урочисто провели на строкову службу

Вже за декілька днів опановуватимуть військову справу в Збройних Силах України Владислав Матяш, Максим Гладуняк, Ростислав Мойса, Євгеній Блищик та Олексій Корж. Сьогодні в районному військкоматі призовників  урочисто провели на строкову службу в українське військо.

Привітали хлопців з прийняттям важливого рішення і побажали легкої і гідної служби міський голова Олександр Наконечний, військовий комісар Карлівського РВК майор Сергій Лукаш. Священнослужитель Свято-Пантелеймонівської церкви отець Богдан помолився за призовників і благословив на службу.

Поки що хлопці у звичному цивільному вбранні, прощаються з рідними та невміло виконують вперше почуті команди. Уже завтра вони опиняться у військовій частині, де із них протягом півтора року виправлятимуть справжніх українських воїнів.

(Детальніше)
!!!

Підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям в зоні АТО.

           На виконання доручення Президента України щодо підвищення рівня грошового забезпечення  військовослужбовцям, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції (далі - АТО). видано наказ Міністерства оборони України від 06.05.2017 року.

            Зазначеним наказом від 01 квітня 2017 року вноситься зміна до додатку 1 Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах осоливого періоду, затвердженої наказом Міністерства Оборони України від 10.02.2016 року № 67 а саме, - цифри "6000", "2400", "7000" та "3000" замінено цифрами "7500", "3500", "8500", "4000" відповідно.

(Детальніше)
!!!

Карлівчан запрошують на контракт до 72-ї ОМбр, 58-ї ОМПбр та 1-ї ОТбр

Карлівчан запрошують йти на контракт до Збройних Сил України.               Військовослужбовцям гарантують зарплату, вищу за середню по країні - від 7 000 гривень. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. 

    Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Виплати при підписанні контракту Мобілізованим, у разі підписання контракту, виплачується одноразова винагорода: рядовому складу  —  вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн станом на квітень 2016); сержантському та старшинському складу  —  дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 грн станом на квітень 2016); офіцерському складу  —  десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн станом на квітень 2016).

    На який термін можна підписати контракт?

на 6 місяців  —  для осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) по теперішній час, а також для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців за призовом під час мобілізації, які відслужили не менше 11 місяців;

на 3 роки  —  для рядового складу;

від 3 до 5 років  —  для сержантського та старшинського складу;

від 2 до 5 років  —  для офіцерського складу; на особливий період (до завершення кризової ситуації — до прийняття рішення про повну демобілізацію).

     Куди звернутись? Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутись до Карлівського районного військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації), перебування на військовому обліку, в якому кандидат може ознайомитися з переліком вакантних посад та підібрати посаду (обрати майбутню спеціальність).

Військовослужбовці, що проходять службу за мобілізацією або строкову службу, мають подати рапорт за підпорядкованістю.

    Соціальні гарантії для військовослужбовців за контрактом Збереження робочого місця і середньої зарплати Відповідно до ст. 119 “Кодексу законів про працю України” за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб — підприємців, в яких вони працювали на час призову. За порушення вимог зазначеної статті Кодексу законів роботодавці можуть бути притягнутими до юридичної відповідальності.

    Можливість безкоштовно отримати вищу освіту Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту без відриву від військової служби (заочно). Пункт 172 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України.

(Детальніше)
!!!

Комплектування бойових частин та комісаріатів офіцерами запасу

Керуючись вимогами розпорядження Першого заступника начальника  Генерального штабу Збройних Сил України від 26.07.2017 року №321/4683, на підставі прийнятого Рішення начальником Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, прийнято рішення щодо зміни існуючих вимог до прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом до бойових військових частин та військових комісаріатів яким дозволено:

         Комплектування бойових частин офіцерами запасу, які не мають бойового досвіду участі в Антитерористичній операції, у військовому званні:

         до капітана включно – віком до 40 років;

         майор – віком до 45 років;

         підполковник – віком до 50 років;

          Комплектування військових комісаріатів – офіцерами запасу, які мають досвід участі у Антитерористичній операції, не менше 6 місяців.

 

Крім того дозволено:

         Приймати рішення щодо прийняття кандидатів на військову службу за контрактом офіцерського складу з перевищенням цих показників командувачами видів Збройних Сил України, оперативних командувань, індивідуально по кожному випадку, як виключення.

         Доукомплектовувати військову частини: А3380, А2889, А1536, А2562, А3783, А0415, батальйон забезпечення навчального процесу військового інституту телекомунікації та інформатизації за рахунок прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом віком до 50 років.

 

За детальною інформацією при виникненні питань звертатися до Карлівського військового районного комісаріату.

(Детальніше)
 1 2 3 >