Вхід

!!!

Заголовок

Захисти своїх! Підпиши контракт зі Збройними силами України!

Версія для друкуВерсія для друку

Захисти своїх! Підпиши контракт зі Збройними силами України!

Карлівський РВК проводить набір військовозобов’язаних на контракт до Збройних Сил України (короткострокові контракти терміном від шести місяців), мінімальна заробітна платня контрактнику 7000 (сім тисяч) гривень.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 року №406 військовослужбовцям у разі прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі :

 • особам рядового складу вісім мінімальних заробітних плат;
 • особам сержантського і старшинського складу дев’ять мінімальних заробітних плат;
 • особам офіцерського складу десять мінімальних заробітних плат.

Пільги та гарантії

 • забезпечення житлом
 • речове забезпечення
 • щорічна відпустка
 • підйомна грошова допомога
 • харчування
 • безоплатна медична допомога
 • санаторно-курортне лікування
 • отримання освіти
 • пенсійне забезпечення

Якщо ти вважаєш, що здатен тримати зброю, придатний за станом здоров'я та морально-професійними якостями до військової служби – армія чекає на тебе!

(Детальніше)
!!!

Заголовок

нформаційні матеріали щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до військових частин

Версія для друкуВерсія для друку

Інформаційні матеріали

щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом

до військових частин

 

 

(Детальніше)
!!!

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ очікуємо з 1 січня 2018 року. Що саме зміниться?

      Президент анонсував підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ. Кому саме, скільки, за що і коли? Розбираємося з представником Департаменту фінансів Міністерства оборони В'ячеславом Салаховим. 

      Новий проект постанови передбачає зміни в структурі грошового забезпечення. На цей час ми маємо питому вагу додаткових видів грошового забезпечення: премія, надбавки, винагороди стимулюючого плану. Зараз питома вага цих виплат становить до 85% в структурі грошового забезпечення. Це в свою чергу не впливає на професійну складову. Питома вага військового звання, посадового кладу значно менша, ніж вона має становити в сумі грошового забезпечення, в сумі 60-80%. А ми маємо власне 40%. Зараз триває процес погодження, питання знаходиться на особливому контролі першого віце-прем’єр-міністра, міністра економіки Степана Кубіва. Я сподіваюсь, що в цьому році нам вдасться вийти на фінішну пряму, бо постанова передбачає її введення з 1 січня наступного року.

 

Чи для всього складу Збройних сил України? 

    Так, звичайно. Сподіваємося на підтримку уряду, зокрема Міністерства соціальної політики. Ми вводимо так звані тарифні коефіцієнти в постанові. А це значить, що кожному військовому званню, кожному посадовому окладу в структурі ЗС буде відповідати певний тарифний  коефіцієнт. Розмір окладу за військове звання, розмір посадового окладу ми будемо отримувати шляхом його множення на розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлюється кожного року на 1 січня в державному бюджеті на відповідний рік. 

   По-друге, ми значно скоротили кількість додаткових нестимулюючих видів грошового забезпечення. Наприклад, це щомісячна додаткова грошова винагорода. Вона є одним із складових грошового забезпечення, оскільки не включається до розрахунку при виходу на пенсію та в суму для додаткової матеріальної допомоги. Це ті додаткові види, які переймалися задля вирішення тимчасових питань щодо можливості збільшення розміру грошового забезпечення; ті виплати, які не будуть стимулювати військовослужбовця до кращого, більш ефективного, продуктивного проходження військової служби, будуть скасовані.

(Детальніше)
 < 1 2 3