Вхід

!!!

Комплектування бойових частин та комісаріатів офіцерами запасу

Керуючись вимогами розпорядження Першого заступника начальника  Генерального штабу Збройних Сил України від 26.07.2017 року №321/4683, на підставі прийнятого Рішення начальником Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, прийнято рішення щодо зміни існуючих вимог до прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом до бойових військових частин та військових комісаріатів яким дозволено:

         Комплектування бойових частин офіцерами запасу, які не мають бойового досвіду участі в Антитерористичній операції, у військовому званні:

         до капітана включно – віком до 40 років;

         майор – віком до 45 років;

         підполковник – віком до 50 років;

          Комплектування військових комісаріатів – офіцерами запасу, які мають досвід участі у Антитерористичній операції, не менше 6 місяців.

 

Крім того дозволено:

         Приймати рішення щодо прийняття кандидатів на військову службу за контрактом офіцерського складу з перевищенням цих показників командувачами видів Збройних Сил України, оперативних командувань, індивідуально по кожному випадку, як виключення.

         Доукомплектовувати військову частини: А3380, А2889, А1536, А2562, А3783, А0415, батальйон забезпечення навчального процесу військового інституту телекомунікації та інформатизації за рахунок прийняття офіцерів запасу на військову службу за контрактом віком до 50 років.

 

За детальною інформацією при виникненні питань звертатися до Карлівського військового районного комісаріату.

(Детальніше)
!!!

Заголовок

Згідно витягу Плану проведення зборів з військовозобовязаними, що зараховані до ОР-1 сплановано з 01.08.2017 року проведення навчальних зробів у в/ч А2802 (морська піхота м. Миколаїв).

На даний час  проводиться заходи з відбору, оповіщення, проведення медичного огляду та зарахування в склад команди.

Бажаючих пройти збори звертатися до Карлівського РВК за інформацією.

(Детальніше)
!!!

Військова служба за контрактом

За останній час значно розширився діапазон військових частин, які підлягають комплектування військовослужбовцями військової служба за контрактом.

Пріоритет залишається за військовими частинам оперативного командування "Північ", але кандидат при бажанні має право сам вибрати військову частину в якій йому забажається проходити службу.

Нововедення.

Військовим комісаром буде надано на розгляд голові Карлівської РДА пропозиція щодо введення пільг по оплаті комунальних послуг (відсоток оплати) сімям військовослужбовців , які підпишуть контракт та в подальшому будуть проходити службу в ЗС України незалежно від отримання статусу УБД.

На його думку прийняття такого рішення буде добрим мотивативним чинником проходження служби в ЗС України, та підняття престижу праці військового.

 

СТАНОМ НА СЬОГОДНІ УЧАСНИКИ АТО МАЮТЬ ПРАВО ПІДПИСАТИ КОРОТКОСТРОКОВИЙ КОНТРАКТ НА 6 МІСЯЦІВ !!!!

(Детальніше)
!!!

Підвищення грошового забезпечення ВЗК ЗС України

         Департаментом фінансів МО України опрацьовано проект постанови Уряду, якою передбачаєтсья збільшення розмірів посадових окладів, окладів за військовим званням та встановленням надбавки за особливі умови служби до 100% посадового окладу.

         Орієнтовний термін прийняття постанови - жовтень 2017 року, внаслідок чого мінімальний розмір грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців за контрактом становитиме від 10 тис. грн поза АТО та до 20 тис. грн при виконанні бойових завдань в АТО.

         Крім того відповідно до раніше поданих пропозицій структурними підрозділами Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України реалізується (опрацьовуються) можливості щодо:

-          виплати грошової компенсації за піднайом (найом) житлових приміщень для військовслужбовців військової служби за контрактом з числа осіб рядового, сержантського та старшинського складу;

-          забезпечення військовослужбовців за контрактом триразовим харчуванням.

 

Тел. НГУП-ЗНГШ ЗС України

(Детальніше)
!!!

Заголовок

Карлівським районним військовим комісаріатом проводиться набір військовозобов’язаних на контракт до Збройних Сил України

Версія для друкуВерсія для друку

Карлівським районним військовим комісаріатом проводиться набір військовозобов’язаних на контракт до Збройних Сил України

В зв’язку із воєнно-суспільно-політичною ситуацією, яка склалася навколо держави, на підставі прийнятих законодавчих актів почалася підготовка до чергової хвилі мобілізації в Україні та відповідно проведення пов’язаних із цим заходів.

Карлівським районним військовим комісаріатом проводиться набір військовозобов’язаних на контракт до Збройних Сил України (короткострокові контракти терміном від шести місяців), мінімальна заробітна плата 7000 (сім тисяч) гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 року №406 військовослужбовцям у разі прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі:

  • особам рядового складу вісім мінімальних заробітних плат (11024 грн.);
  • особам сержантського і старшинського складу дев’ять мінімальних заробітних плат (12402 грн.);
  • особам офіцерського складу десять мінімальних заробітних плат (13780 грн.);
  • виплата грошової  допомоги на оздоровлення, щорічна оплачувана відпустка (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства Оборони України та інше.

За детальнішою інформацією звертатися у військовий комісаріат по тел.: (05346) 2-23-52 або за адресою: м.Карлівка   вул.Холодноярська (раніше Радянська) , 4.

(Детальніше)
 < 1 2 3 >